לקוחות וגולשים יקרים

למען ביטחונכם והשקט הנפשי שלכם, ההזמנות הנעשות באתר קיל דיל בחו"ל ובישראל נעשות בדרך מאובטחת בשרת מאובטח.

אנחנו ב קיל דיל מאבטחים

פעולות הרכישה באתרנו מתבצעות בשרת מאובטח בתקנים מחמירים ביותר, בתקן TLS - Transport Layer Security , זהו פרוטוקול אבטחה הנועד להגן על כל הנתונים הנשלחים בין דפדפני המחשב שלכם לבין שרת האינטרנט עליו מאוחסנים המערכות שלנו . זהו תהליך מוצפן בו המידע הזורם מהגולשים אל אתרונו וחזרה ובא להבטיח את סודיות תעבורת הנתונים. מיליוני פעולות קנייה ורכישה מאובטחות מתבצעות בשיטה זו בכל רגע נתון ברשת האינטרנט.

אנחנו ב קיל דיל מתחייבים

אנחנו מקפידים להשתמש במידע הנקלט אך ורק לשימוש ולצרכי תהליך ההזמנה שבוצע על ידכם, על מנת לספק לכם את השירותים הכרוכים בהזמנתכם. אנחנו מחויבים לשמירה על סודיות המידע, מחויבים לא לעשות שימוש או ניצול לרעה מכל סוג שהוא במידע הנרשם, אלא רק לצורך ההזמנות שלכם באתרנו, וזאת תוך מתן שירות יעיל אמין ומהיר לטובת קהל הלקוחות שלנו.

חשוב לנו

אנחנו מחויבים לכל כללי ההגינות והאתיקה, אנחנו מתחיבים שלא לעשות כל שימוש לרעה בכתובות הדואר האלקטרוני שלכם, לאף צורך שאיננו כרוך ומשרת את תהליך הרכישה שלכם באתר שלנו, אנחנו מתחייבים שלא להעביר מידע זה לכל צד שלישי שאינו קשור בהזמנתכם באתרנו , למעט מקרים בהם תינתן לנו הרשאה מפורשת ובכתב, וזאת על פי כל כללי האתיקה ותנאי אגירת המידע שמירתו ואבטחתו כפי שמופיעים במדיניות הפרטיות ובאמנת השירות שלנו.

למידע נוסף בנושא זה ניתן לפנות לצוות קיל דיל בטלפון 03-3731010.

צוות קיל דיל מאחל לך קניה קלה ונוחה באינטרנט.